top of page
38676781_10216775042671236_3783075961038
ch
38689557_10216775042351228_7735084672434
anet
niky
d1
Petra Jarolímová - pjfoto.cz
Rodinná fotografie, portrétní fotografie
fotografie psů a mazlíčků

O MNĚ

Povím Vám, jak jsem se k fotografování dostala a co nejraději fotografuji. Jsem otevřená všem Vašim nápadům, ráda pro Vás vytvořím fotografie, které mají příběh a díky kterým pocítíte radost z  daného okamžiku.

Do fotografií vždy vkládám i kus sebe. Snažím se, abyste se při fotografování vždy cítili pohodlně a abych byla Vaším zrcadlem.

Aby takové fotografie mohly vzniknout, stačí udělat jeden krok - oslovit mě.

fotograf praha
lenka.jpg

RECENZE

Abyste se o mně něco dozvěděli..

SABINA M.

Péťa je výborná fotografka, která do toho dává srdce,

a podle toho vypadají všechny její fotky. Mám jich od ní hodně a vždy když na ně koukám, nevěřím, že jsem to já. Mám od ní spousty krásných fotek, jak mě tak i mého psa Kima. Rozhodně doporučuji se k Pétě objednat na focení a zjistíte, že udělá vše pro to, aby vaše fotky vypadaly přesně podle vašich představ.

LENKA S.

Služeb fotografky Petry Jarolímové jsem využila již několikrát a vždy jsem byla moc spokojená s průběhem focení i s výslednými fotografiemi. Petra má originální stylizační nápady, umí ale dobře zachytit i nečekané momentky. Má velkou trpělivost s dětmi i pejsky, kteří s ní díky tomu dobře spolupracují.

GALERIE

Prohlédněte si fotografie lidí a zvířat, které jsem měla možnost fotit před Vámi. Vždy usiluji o to, zachytit hlavně Vaší představu s dávkou mé fantazie.

ROSALIE V.

Výborná fotografka s letitou praxí, všem doporučujeme. Vynikající pro nás hlavně ve fotografiích psích miláčků, kde dokáže zachytit nádherné momenty a detaily psích duší. Taktéž doporučujeme jako svatební fotografku, byli jsme nadšeni a máme naprosto úžasné vzpomínky v podobě fotoalba, které vystihuje náš velký den a jeho průběh ve specifickém stylu fotek od paní Petry, nezaměnitelný styl a originalita jsou patrné z každé fotky. Nenucená a nestrojená spolupráce je další předností paní fotografky. Za nás spokojenost na nejvyšší úrovni, profesionalita a nadmíra očekávání.

HANA H.

Petra je moc milá, vstřícná a přizpůsobí se každé situaci. Měli jsme 1. narozeniny dcery, bohužel tatínek malé měl zraněnou nohu. Nejdříve jsme chtěli fotit venku, ale vzhledem k situaci jsme se rozhodly pro pohodlí domova. Petra na zprávu reagovala rychle a termín byl vyřešen ještě týž den ;). Focení bylo zábavné, příjemné a celkově moc fajn ikdyž bylo nakonec doma :). Určitě doporučujeme :).

ZUZANA G.

Krásné fotografie, jednu jsem si nechala vyvolat na platno a mám jí pověšenou v obývacím pokoji. 

Neváhejte se na mě obrátit, další fotografie naleznete na facebooku. Budu se na Vás těšit!

bottom of page